Adresa:

Hotel Flora
Krapkova 439/34
Olomouc 77900
Czech Republic

Aktuálne počasie:

Hotel Flora ubytovanie Olomouc Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Denná tepl.: 2 °C
Nočná tepl.: -5 °C
Vietor: 16 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

 Hotel Flora / ubytovanie Olomouc

Hotel Olomouc Flora

Moderný hotel Flora delí od centra mesta len krátka prechádzka mestským parkom. Izby v najvyšších poschodiach ponúka dychberúci výhľad na mesto Olomouc. Užite si pobyt v niektorej z 165 pohodlne zariadených izieb alebo apartmáne v Hoteli Flora, ktorý vďaka svojej vynikajúcej polohe pri parku ponúkne kvalitný odpočinok a napriek tomu budete len 5 minút chôdze od centra mesta.

Výborná dostupnosť autom aj hromadnou dopravou - zastávka električky 200 m, súčasťou hotelového areálu je parkovisko s kapacitou 115 automobilov. Výstavisko Flora sa nachádza iba 300 m od hotela Flora.

Kongresový a veľtržné hotel Flora Olomouc
Hotel Flora v Olomouci disponuje 8 konferenčnými miestnosťami a exkluzívnou rokovacou sálou v 10. poschodí, ktorý ponúka úplne jedinečný výhľad na historické centrum mesta. K dispozícii je hotelová reštaurácia a profesionálne cateringové služby. Priamo v hoteli sa tiež nachádza wellness centrum s bazénom, whirlpool, saunou a parou.

Hotel Flora Olomouc ubytovanie:
Desaťposchodový hotel Flora ponúka príjemné a pohodlné ubytovanie. Izby v najvyšších poschodiach s nádherným výhľadom na historické centrum Olomouca. Dve izby majú bezbariérový prístup. Vybavenie izieb - spálňa, ukladací priestor na šaty a batožinu, kúpeľňa so sprchovacím kútom / vaňou, toaleta, telefón, TV / SAT, minibar, sušič vlasov, a WiFi pripojenie k internetu. Izby kategórie SUPERIOR sú vybavené trezory. Ubytovanie v 4 typoch kategórií s celkovou kapacitou 165 izieb, 328 lôžok. Z toho:
Izby typu COMFORT *** 41 izieb v 2., 3. a 9. poschodí hotela. Dve izby sú vzájomne prepojené uzamykateľnými dverami - vhodné pre ubytovanie rodiny s deťmi.
Izby typu SUPERIOR **** 58 izieb v 7., 8. a 9. poschodí hotela. Novo zrekonštruované moderné izby majú moderne riešený interiér, 8 izieb má kúpeľňu s vaňou.

Ubytovanie v Olomouci hotel Flora služby: Hotel Flora v Košiciach ponúka služby na vysokej profesionálnej úrovni. Vo foyer budovy je lobby bar, recepcia a zmenáreň. Na želanie je možné zabezpečiť pranie a čistenie bielizne, úschovu cenných predmetov, použitie faxu, sprievodca po Olomouci a okolí, prenájom áut, zabezpečenie spoločenských akcií (kompletný event servis). Hotel má vlastné rozsiahle parkovisko s kapacitou 115 áut, 4 autobusy, 4 garáže a 6 státí v uzavretom dvore. V hoteli je kaderníctvo, masážny salón, manikura, wellness centrum a konferenčné sály.

Hotel Flora ubytovanie Olomouc Reštaurácia: 
V prízemí hotela Flora ubytovanie Olomouc možno využiť služby reštaurácie s kapacitou 70 osôb. Hotel sa vyznačuje výbornou medzinárodnou kuchyňou, vlastnou výrobou chutných múčnikov a zabezpečovaním kvalitných cateringových služieb. Príjemné posedenie ponúka lobby bar, bar Astra a reštauračná terasa.

Hotel v Olomouci Flora Konferenčné priestory : Hotel je zameraný na kongresovú turistiku. 8 salónikov s takmer 1.000 m2 priestorov a s kapacitou 10 - 500 miest, vhodné pre organizovanie konferencií, seminárov, školení, rokovania v sekciách, spoločenských večerov, plesov a pod. Salóniky sú oddelené mobilnými stenami, otvorením vznikne veľký otvorený priestor. Pripojenie k internetu vo všetkých priestoroch. Niektoré salóniky sú plne klimatizované, jeden ponúka terasu. Na želanie je možné zabezpečiť kompletné ozvučenie, videozáznam a prekladateľské služby vr. kabínok. Kompletné event a cateringový servis. Konferenčná technika je k dispozícii.

Hotel Flora ubytovanie Olomouc Wellness centrum : Jedinečné zariadenie ponúkajúce komplexné relaxačné služby priamo v budove hotela. Bazén, whirlpool, parná kúpeľ, sauna, solárna lúka, masáže, peeling, magnetoterapia, zábaly, kúpele, kúpeľné pobyty. Možnosť využitia prenájmu celého wellness centra pri organizovaní konferencií, podnikových a iných spoločenských akcií.

Hotel Olomouc Flora - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Olomouc Flora - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Olomouc Flora - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Olomouc Flora - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Olomouc Flora - hotel má reštauráciuHotel Olomouc Flora -  kadernictvo - holičstvoHotel Olomouc Flora - možnosť pripojenia na internetHotel Olomouc Flora - k dispozícii letná terasaHotel Olomouc Flora - k dispozícii kavareňHotel Olomouc Flora - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Olomouc Flora - akceptuje creditné karty VISAHotel Olomouc Flora - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Olomouc Flora - akceptuje creditné karty JCBHotel Olomouc Flora - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Olomouc Flora - krytý bazén v hoteliHotel Olomouc Flora - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Olomouc Flora - Iybz sú vybavené televízoromHotel Olomouc Flora - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Olomouc Flora - Izby s vlastnou toaletouHotel Olomouc Flora - v izbach je telefon